255/40R20 101V PILOT ALPIN PA4 XL NO

OUTLET 2017
MICHELIN
-40%

255/40R20 101V PILOT ALPIN PA4 XL NO

255/40R20 101V PILOT ALPIN PA4 XL NO

14,652.00 ден

На лагер

14,652.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010535-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: