255/40R20 101V WSZer3 (MO) XL

PIRELLI
-10%

255/40R20 101V WSZer3 (MO) XL

255/40R20 101V WSZer3 (MO) XL

21,078.00 ден

Out of stock

21,078.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505147 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WSZer3 (MO)

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: