255/40R20 101W CSC 5 SUV XL

CONTINENTAL
-10%

255/40R20 101W CSC 5 SUV XL

255/40R20 101W CSC 5 SUV XL

15,237.00 ден

Out of stock

15,237.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA010210 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: