255/40R20 101W PILOT ALPIN 5 AO XL

MICHELIN
-10%

255/40R20 101W PILOT ALPIN 5 AO XL

255/40R20 101W PILOT ALPIN 5 AO XL

21,897.00 ден

Out of stock

21,897.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505115 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT ALPIN 5 AO

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: