255/40R20 101W PILOT ALPIN PA4 XL

OUTLET 2016
MICHELIN
-50%

255/40R20 101W PILOT ALPIN PA4 XL

255/40R20 101W PILOT ALPIN PA4 XL

9,050.00 ден

На лагер

9,050.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010621-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Outlet

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: