255/40R20 101W PILOT ALPIN PA4 XL

MICHELIN

255/40R20 101W PILOT ALPIN PA4 XL

255/40R20 101W PILOT ALPIN PA4 XL

18,100.00 ден

На лагер

18,100.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010621 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: