255/40R20 101W Snowprox S954 XL

TOYO
-10%

255/40R20 101W Snowprox S954 XL

255/40R20 101W Snowprox S954 XL

13,446.00 ден

Out of stock

13,446.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 502205 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: