255/40R20 101W Turanza T005 XL

BRIDGESTONE

255/40R20 101W Turanza T005 XL

255/40R20 101W Turanza T005 XL

13,870.00 ден

На лагер

13,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501260 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

BRIDGESTONE

Шара

Turanza T005

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: