255/40R20 101W Wintoura+ XL

DAVANTI

255/40R20 101W Wintoura+ XL

255/40R20 101W Wintoura+ XL

8,770.00 ден

Out of stock

8,770.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA020633 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: