255/40R20 101Y ContiSportContact CSC5 XL FR AO

CONTINENTAL

255/40R20 101Y ContiSportContact CSC5 XL FR AO

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

15.960 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018059 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Runflat

0

RR

E

WR

B

Noise

73

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.