255/40R20 101Y CSC 5P MO FR XL

CONTINENTAL
-10%

255/40R20 101Y CSC 5P MO FR XL

255/40R20 101Y CSC 5P MO FR XL

15,237.00 ден

На лагер

15,237.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023122 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5P

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: