255/40ZR18 99Y CSC 3 MO FR XL

CONTINENTAL

255/40ZR18 99Y CSC 3 MO FR XL

255/40ZR18 99Y CSC 3 MO FR XL

14,810.00 ден

На лагер

14,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009583 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 3

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: