255/40ZR19 100Y Powerproof XL

NOKIAN
-10%

255/40ZR19 100Y Powerproof XL

255/40ZR19 100Y Powerproof XL

10,188.00 ден

На лагер

10,188.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019424 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: