255/40ZR21 102Y DX640 XL

OUTLET 2019
DAVANTI
-20%

255/40ZR21 102Y DX640 XL

255/40ZR21 102Y DX640 XL

8,928.00 ден

На лагер

8,928.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019317-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Outlet

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

102

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: