255/40ZR21 102Y Powerproof SUV XL

NOKIAN
-10%

255/40ZR21 102Y Powerproof SUV XL

255/40ZR21 102Y Powerproof SUV XL

15,336.00 ден

На лагер

15,336.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019415 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof SUV

Тежински индекс

102

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: