255/45 R20 105Y Proxes Sport SUV XL

TOYO
-10%

255/45 R20 105Y Proxes Sport SUV XL

255/45 R20 105Y Proxes Sport SUV XL

12,276.00 ден

На лагер

12,276.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500785 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: