255/45R18 103V WR Snowproof P XL

NOKIAN
-10%

255/45R18 103V WR Snowproof P XL

255/45R18 103V WR Snowproof P XL

12,834.00 ден

На лагер

12,834.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020618 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: