255/45R18 103Y DX640 XL

OUTLET 2018
DAVANTI
-50%

255/45R18 103Y DX640 XL

255/45R18 103Y DX640 XL

3,675.00 ден

На лагер

3,675.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016657-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: