255/45R18 103Y DX640 XL

DAVANTI
-10%

255/45R18 103Y DX640 XL

255/45R18 103Y DX640 XL

6,615.00 ден

На лагер

6,615.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016657 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: