255/45R18 103Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

255/45R18 103Y PILOT SPORT 5 XL

255/45R18 103Y PILOT SPORT 5 XL

14,742.00 ден

На лагер

14,742.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500554 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: