255/45R18 99V S954 TL

TOYO
-10%

255/45R18 99V S954 TL

255/45R18 99V S954 TL

9,801.00 ден

На лагер

9,801.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502506 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: