255/45R18 99Y PRIMACY 3

OUTLET 2019
MICHELIN
-20%

255/45R18 99Y PRIMACY 3

255/45R18 99Y PRIMACY 3

10,520.00 ден

На лагер

10,520.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009799-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: