255/45R19 100V TS830 P NO

CONTINENTAL
-10%

255/45R19 100V TS830 P NO

255/45R19 100V TS830 P NO

14,652.00 ден

На лагер

14,652.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007862 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: