185/65R15 88T ALPIN A4

DAVANTI

185/65R15 88T ALPIN A4

185/65R15 88T ALPIN A4

6,283.00 ден

На лагер

6,283.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004010 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: