255/45R19 104H GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

255/45R19 104H GREEN-Max Winter UHP

255/45R19 104H GREEN-Max Winter UHP

5,830.00 ден

На лагер

5,830.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505032 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: