255/45R19 104H GREEN-Max Winter UHP

LING LONG
-10%

255/45R19 104H GREEN-Max Winter UHP

255/45R19 104H GREEN-Max Winter UHP

6,750.00 ден

На лагер

6,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502455 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max Winter UHP

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: