255/45R19 104V TS860S XL FR

CONTINENTAL
-10%

255/45R19 104V TS860S XL FR

255/45R19 104V TS860S XL FR

14,832.00 ден

На лагер

14,832.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020976 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: