255/45R19 104W PILOT ALPIN PA4

MICHELIN
-10%

255/45R19 104W PILOT ALPIN PA4

255/45R19 104W PILOT ALPIN PA4

18,108.00 ден

На лагер

18,108.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006661 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: