255/45R19 104Y CSC5 AO XL

CONTINENTAL
-10%

255/45R19 104Y CSC5 AO XL

255/45R19 104Y CSC5 AO XL

14,922.00 ден

На лагер

14,922.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007207 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

104

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: