255/45R19 104Y Powerproof XL

NOKIAN
-10%

255/45R19 104Y Powerproof XL

255/45R19 104Y Powerproof XL

11,808.00 ден

На лагер

11,808.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017121 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

104

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: