255/45R20 101T G-M W ICE I-15 SUV

LING LONG

255/45R20 101T G-M W ICE I-15 SUV

255/45R20 101T G-M W ICE I-15 SUV

8,200.00 ден

На лагер

8,200.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501892 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

101

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: