255/45R20 101V LATITUDE ALPIN LA2 AO

MICHELIN
-10%

255/45R20 101V LATITUDE ALPIN LA2 AO

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

17.496 ден

Види кошничка
Понудата истекува за:
3Дена22Часа46Мин16Сек
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016009 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Alpin LA2

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Runflat

0

RR

E

WR

C

Noise

1(069 dB)

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.