255/45R20 101V TS850P SUV AO

CONTINENTAL
-10%

255/45R20 101V TS850P SUV AO

255/45R20 101V TS850P SUV AO

17,676.00 ден

Out of stock

17,676.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015967 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

RR

D

Профил

45

WR

C

Дијаметар

R20

Noise

73B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: