255/45R20 101W DX640

DAVANTI
-10%

255/45R20 101W DX640

255/45R20 101W DX640

8,082.00 ден

На лагер

8,082.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015503 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: