255/45R20 105V DX640 XL

DAVANTI
-20%

255/45R20 105V DX640 XL

255/45R20 105V DX640 XL

8,504.00 ден

На лагер

8,504.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015502 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: