255/45R20 105V XL SNOW GRABBER+ FR

GENERAL TIRE

255/45R20 105V XL SNOW GRABBER+ FR

255/45R20 105V XL SNOW GRABBER+ FR

9,010.00 ден

На лагер

9,010.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018062 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: