255/45R20 105W GRABBER GT

GENERAL TIRE

255/45R20 105W GRABBER GT

255/45R20 105W GRABBER GT

11,200.00 ден

На лагер

11,200.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011057 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber GT

Тежински индекс

105

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: