255/45R20 105W N’Fera RU1 XL

NEXEN
-10%

255/45R20 105W N’Fera RU1 XL

255/45R20 105W N’Fera RU1 XL

11,313.00 ден

На лагер

11,313.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501767 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'Fera RU1

Тежински индекс

105

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: