255/45R20 105W PILOT SPORT 4 SUV MO

MICHELIN
-10%

255/45R20 105W PILOT SPORT 4 SUV MO

255/45R20 105W PILOT SPORT 4 SUV MO

19,179.00 ден

На лагер

19,179.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500553 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: