255/45R20 105Y Powerproof SUV XL

NOKIAN
-10%

255/45R20 105Y Powerproof SUV XL

255/45R20 105Y Powerproof SUV XL

13,761.00 ден

На лагер

13,761.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019442 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof SUV

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: