255/45ZR18 103Y HIGH PERFORMANCE 401 TAU

TAURUS

255/45ZR18 103Y HIGH PERFORMANCE 401 TAU

255/45ZR18 103Y HIGH PERFORMANCE 401 TAU

4,530.00 ден

На лагер

4,530.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014710 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance 401

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: