255/50 R19 107V SUV SNOW XL RI

RIKEN

255/50 R19 107V SUV SNOW XL RI

255/50 R19 107V SUV SNOW XL RI

9,650.00 ден

На лагер

9,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501826 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: