255/50 R19 107Y 701 XL RI

RIKEN

255/50 R19 107Y 701 XL RI

255/50 R19 107Y 701 XL RI

7,820.00 ден

На лагер

7,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500691 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701

Додадовте производ во Вашата кошничка: