255/50R19 103W PILOT SPORT 4 SUV

MICHELIN

255/50R19 103W PILOT SPORT 4 SUV

255/50R19 103W PILOT SPORT 4 SUV

15,400.00 ден

На лагер

15,400.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017553 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

103

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: