245/50R18 100W CSC 5 MO

ROADX
-10%

245/50R18 100W CSC 5 MO

245/50R18 100W CSC 5 MO

12,970.00 ден

На лагер

12,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005341 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

ROADX

Шара

RXFROST WU01

Тежински индекс

107

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: