255/50R19 107V GRABBER A/S 365 XL FR

GENERAL TIRE

255/50R19 107V GRABBER A/S 365 XL FR

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

8.000 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021979 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

За сите сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

GRABBER A/S 365

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Runflat

0

RR

E

WR

C

Noise

73

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.