255/50R19 107V r-f S-WNT(*) XL

PIRELLI
-15%

255/50R19 107V r-f S-WNT(*) XL

255/50R19 107V r-f S-WNT(*) XL

14,994.00 ден

На лагер

14,994.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503058 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

Scorpion Winter

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: