255/50R19 107V TS830 P SUV SSR* XL

CONTINENTAL

255/50R19 107V TS830 P SUV SSR* XL

255/50R19 107V TS830 P SUV SSR* XL

15,810.00 ден

На лагер

15,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010414 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

RR

E

Профил

50

WR

D

Дијаметар

R19

Noise

72B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: