255/50R19 107V XL SNOW GRAB+ FR

GENERAL TIRE

255/50R19 107V XL SNOW GRAB+ FR

255/50R19 107V XL SNOW GRAB+ FR

9,080.00 ден

На лагер

9,080.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013780 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: