255/50R19 107W CSC5 SUV SSR

CONTINENTAL
-10%

255/50R19 107W CSC5 SUV SSR

255/50R19 107W CSC5 SUV SSR

14,886.00 ден

На лагер

14,886.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007296 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

107

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: